top of page

Kateřina Andělová

průvodkyně osobní změnou a školou umění niterné komunikace 

ABOUT
29883893_343581472797553_135524284_o.jpg

Umění niterné komunikace

V dnešní moderní společnosti je naše pozornost často vedená směrem ven. Neustále získáváme podněty, které mají tendence odvádět naši pozornost od nás samotných. Odpojují nás od našeho vnitřního ticha.

Ve školském systému jsme vedeni naslouchat autoritám a opět přijímat informace zvnějšku. Jen malý důraz se klade na rozvoj naší osobní moudrosti a naslouchání našemu informačnímu poli.

Díky své dlouhé cestě osobního rozvoje jsem si uvědomila, jak moc důležitá je pro mě autenticita. Když jsem samu sebe postavila na první místo, uvědomila jsem si, že se již nepotřebuji srovnávat, ale jen inspirovat od druhých.

 

 Obrovsky se mi ulevilo. Čím více jsem začala naslouchat své intuici a vnitřnímu vedení, tím více můj život začal směřovat k radosti a spokojenosti. 

Považuji tedy pro mě umění komunikace za naprostý základ pro své osobní štěstí a proto jsem se rozhodla sdílet toto umění s vámi.

Vytvořila jsem čtyři workshopy, které vás provedou cestou porozumění sobě, přírodě, snům a jemnohmotné říši.

CLASSES

Co vás čeká?

Začínáme u sebe 

První cesta je směrem k sobě, proto se učíme jak naslouchat svému tělu, emocím, pocitům a své duši.

Otevíráme se přírodě

Propojujeme se s rostlinnou, zvířecí a minerální říší. Učíme se práci s bylinami, komunikaci se zvířaty a také s minerály. Získáváme praktické informace pro náš život a také pro větší pochopení přírody kolo nás.

 

Porozumění našim snům

Učíme se poznávat zprávy, které nám přinášejí sny a také probouzíme svou bdělost v nich, tedy učíme se vědomě snít.

Nasloucháme bytostem z jemnohmotného světa

Naší realitou prostupují různé bytosti. Učíme se v nich vyznat, komunikovat s nimi a spolupracovat.

Les

Jak škola probíhá

Jak škola probíhá

Naladění se skrze meditaci a muziko-hraní

Úvod do tématu, přednáška a krátká diskuze

Praktické cvičení a techniky

Praxe

Sdílení, společná hostina a muziko-hraní

Doba: 4 hodiny

Cena: 1700 Kč 

5500 Kč celé školné při uhrazení najednou

 

Doporučuji projít školou od prvního tématu k poslednímu. Není to však nutné, pokud vás zajímají jen určitá témata, je možnost absolvovat je jednotlivě. S tím, že poslední téma je určeno pro pokročilé. 

V rámci praxe budete dostávat cvičení, jeho plnění a i další dojmy můžete sdílet se svými kolegy v rámci uzavřené facebookové skupiny 

 

 

Mojí vášní je práce s lidmi. Inspiruji lidi skrze to co dělám a přináším jim do života změnu. Po pár letech orientace v různých léčebných metodách jsem zjistila, že tím jak se já neustále proměňuji, proměňuje se i má práce

. Není pro mě jen jeden nástroj, ale je jich mnoho a já je ráda kombinuji. Jsem elementem změny.

 Ve svém životě jsem zažila jak hlubokou temnotu (anorexie, bulimie, drogy, psychospirituální kryzi, pokusy o sebevraždu a deprese), tak radost, život v harmonii, lásce a hravosti. 

Znám obě tyto polarity a vím jaké to je být ztracená, dokáži se nacítit, být empatická, jemně přinášet lásku a projasnění do těch nejtemnějších zákoutí života.

 

 Spolupraciji na 

Další mojí vášní je psaní a proto jsme vytvořili s Josefem Lohaczem transformační pohádky o Astrálkovi. Tady si můžete stáhnout první tři kapitoly zdarma.

 

S Karlem Báťou píšeme novou channelingovou knihu "Sirius" která bude již brzy dokončená. Společně se věnujeme channelingu a své zkušenosti sdílíme skrze články. Přečíst si je můžete zde.

Se Zlatou Hnátovou jsme spustily projekt Ženy ve spojení. Jedná se o ženské kruhy online. Setkávání se s ženami v kruzích je pro mě hodně léčivé a naplňující, proto kruhy ráda tvořím.

V Projektu Svět.nice jsme s mými kolegyněmi vytvořily institut životní rovnováhy pro ženy ve kterém provázíme ženy skrze online programy, rituály, semináře a víkendové akce.

S mým milovaným mužem Filipem Říhou tvoříme firmu Wild & Coco, ve které vyrábíme a prodáváme skvělé výrobky z kokosu nejen pro náš zdravý mikrobiom. 

Věnuji se také průvodcování osobní transformací s medicínou Bufo Alvarius. Tvoříme přípravné a integrační večery a také celodenní kruhy a týdenní retreaty.

 

Jsem akční a tvořivá žena, která miluje život a zároveň jsem maminka dvou krásných synů.

O mě

O mě
pařez

Kdy a kde škola probíhá

 

 

 

Nové termíny školy budou brzy vyhlášeny 

bottom of page